ücretsiz sms

Ücretsiz sms, özellikle operatörlerin öğrenci ve gençlere yönelik sunduğu fırsatlarla çok fazla aranan bir sorgu değil. Ve na yazık ki Türkiyeyi destekleyen ücretsiz sms servisi sayısı da çok fazla değil. Bu  ücretsiz sms servisi, denemelerime göre günde en fazla 3 ücretsiz sms göndermenize olanak sağlamakta. Benim yaptığım ücretsiz sms gönderim denemelerinde açıkca belitmek gerekirse Turkcell hatlarına ücretsiz sms gönderemedim. Avea hattıma yaptığım ücretsiz sms gönderimi ise başarı ile sonuçlandı.

Bu ücretsiz sms servisi aracılığı ile yapacağınız ücretsiz sms mesajınızda Türkçe karakter kullanmamalısınız. Aksi halde servis, ücretsiz sms gönderme işlemini gerçekleştirmiyor ama hiçbir hata da vermiyor… Dolayısı ile göndereceğiniz ücretsiz sms mesajının Türkçe karakter içermemesi önemli. Resimdekine benzer bir ekran karşılıyor sizi. Oldukça sade olan ekranın tek sorunu reklamların bol olması.

Choose the destination contry yazan açılır menüden “Turkey +90″ seçeneğini seçiyoruz. Destination Number alanına ise ülke kodu veya sıfır koymaksızın numarayı yazıyoruz. Yani 532,542,505 vs gibi operatör kodu ve 7 haneli numarayı giriyoruz. Toplamda 10 haneyi arada boşluk da kullanmadan giriyoruz ve sayfanın altına doğru kayarak, “Send SMS” butonuna tıklıyoruz. Ücretsiz SMS göndermek için bir adım daha gerçekleştirmemiz gerekiyor. Gelecek sayfadan konfirmasyon kodu giriyoruz…

Şayet mesajınızın gönderimi gerçekleştiyse bu size bildiriliyor. Gönderimde hata olduysa, mesajınızın gönderilemediği de gelen ekranda belirtiliyor.

Ve ücretsiz sms mesajınız en nihayetinde gönderildi ise, mesajda reklam olduğunu göreceksiniz…

Gönderilen ücretsiz sms mesajı aşağıdaki gibi bir formatta gidiyor (koyu alanlar servis tarafından mesajınıza eklenen alanları belirtiyor!)…

*Courtesy of freesms.net*Bedava sms mesajinizin icerigi hemen burada beliriyor <Business SMS at www.sms.vg

Dolayısı ile ücretsiz sms mesajınızın başı ve sonu reklam taşıyor… icon wink ücretsiz sms

Bu ücretsiz sms gönderme servisine freesms adresinden ulaşabilirsiniz…

bedava sms ücretsiz sms

2 yorum var »

  1. avatar aybla.. Says:
  2. avatar kayhan Says:

Bu konu hakkında ki RSS beslemeleri. Geri izleme Adresi

Yorum bırakın